2.aprīlī Carnikavas pagastā varēs nodot lielgabarīta atkritumus un sadzīves elektrotehniku

2.aprīlī Carnikavas pagastā varēs nodot lielgabarīta atkritumus un sadzīves elektrotehniku

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” sadarbībā ar Carnikavas Komunālservisu 2022. gada 2. aprīlī Carnikavas pagastā organizē lielgabarīta un mājsaimniecības elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanu. Pieteikšanās līdz 25. martam

Akcijas laikā iedzīvotāji varēs nodot mājsaimniecībā radušos lielgabarīta atkritumus pēc spēkā esošā tarifa 41,08 EUR/m3 ar PVN, bet elektrotehnikas savākšana tiks nodrošināta bez maksas.

• Privātmāju iedzīvotāji šo atkritumu izvešanu var ātri un viegli pieteikt, aizpildot pieteikuma formu “Clean R” pašapkalpošanās portālā mans.cleanr.lv, sadaļā Pieteikumi, izvēloties apakšsadaļu “Akcija”, vai rakstot uz e-pastu [email protected]. Piesakot izvešanu, obligāti ir jānorāda adrese, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma līguma Nr. un aptuvenais atkritumu apjoms, kā arī atkritumu frakcija – lielgabarīts vai elektropreces.
• Savukārt, daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus līdz 25. martam aicinām vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, jo tikai līgumslēdzējs var pieteikt izvešanu “Clean R”.

2. aprīļa rītā līdz plkst. 8.00 atkritumi jānovieto pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem dzīvokļu māju pagalmos. Aicinām ņemt vērā, ka atkritumi jānovieto tā, lai tiem varētu piekļūt ar speciālo transportu.

ATGĀDINĀM!
• Lielgabarīta atkritumi -> liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas u. tml..
• Nolietotās elektropreces -> ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas, elektriskās krāsniņas un radiatori, putekļu sūcēji, fēni, gludekļi, kafijas automāti, tosteri, datori, monitori, printeri, televizori, radioaparāti, urbjmašīnas, mobilie tālruņi un citas iekārtas.